SG73P2E1RTTD6650D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6650D
JLCPCB Part #
C6222004
Description
-55℃~+155℃ 1W 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS