RN731ETTP1203F25
MFR.Part #
RN731ETTP1203F25
JLCPCB Part #
C7292903
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS