SG73P2E1RTTD34R8F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD34R8F
JLCPCB Part #
C7311783
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS