SG73G1JTTD4700C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4700C
JLCPCB Part #
C6295187
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS