RN731JTTD1490F50
MFR.Part #
RN731JTTD1490F50
JLCPCB Part #
C3912285
Description
-55℃~+155℃ 149Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS