SG73P2E1RTTD2053F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2053F
JLCPCB Part #
C5751257
Description
-55℃~+155℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS