RT1210FRD07154KL
MFR.Part #
RT1210FRD07154KL
JLCPCB Part #
C3970085
Description
-55℃~+125℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS