SG73G1JTTD3092D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD3092D
JLCPCB Part #
C7310159
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS