RK73H3ATTE4302F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4302F
JLCPCB Part #
C2581507
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS