WK73S2JTTER118F
MFR.Part #
WK73S2JTTER118F
JLCPCB Part #
C4318643
Description
-55℃~+155℃ 118mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS