RN732BTTD2231F10
MFR.Part #
RN732BTTD2231F10
JLCPCB Part #
C3928259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS