SG73P2E1RTTD37R4F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD37R4F
JLCPCB Part #
C5894101
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS