SG73P2E1RTTD13R0F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD13R0F
JLCPCB Part #
C6221821
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS