SG73P2BTTD43R0F
MFR.Part #
SG73P2BTTD43R0F
JLCPCB Part #
C4234036
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS