HV732HRTTE5113D
MFR.Part #
HV732HRTTE5113D
JLCPCB Part #
C6060639
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS