SG73P2E1RTTD1603F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1603F
JLCPCB Part #
C6295334
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS