SG73P1ETTP6812F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6812F
JLCPCB Part #
C4198223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS