SR73W3ATTE2R43F
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R43F
JLCPCB Part #
C2601587
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS