SG73P2E1RTTD110J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD110J
JLCPCB Part #
C7079071
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS