HV731JTTD5232F
MFR.Part #
HV731JTTD5232F
JLCPCB Part #
C4018358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS