SG73P2BTTD9762D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9762D
JLCPCB Part #
C4033296
Description
-55℃~+155℃ 333mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS