RN73H2ATTD3741F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3741F50
JLCPCB Part #
C2511851
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS