WR12X68R1FTL
MFR.Part #
WR12X68R1FTL
JLCPCB Part #
C2612708
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS