RN73H2BTTD5301A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5301A10
JLCPCB Part #
C4092700
Description
250mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS