SG73P2BTTD9103D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9103D
JLCPCB Part #
C4041508
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS