ERA-8VPB6652V
MFR.Part #
ERA-8VPB6652V
JLCPCB Part #
C6239859
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS