RN73H2ETTD49R3F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD49R3F25
JLCPCB Part #
C4214217
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS