SG73P2BTTD8660F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8660F
JLCPCB Part #
C4021703
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS