SG73S2ETTD3903D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3903D
JLCPCB Part #
C4233956
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS