RK73B1HRTTC240J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC240J
JLCPCB Part #
C2594483
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS