SG73P2BTTD8R25F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8R25F
JLCPCB Part #
C4138509
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS