HV733ATTE395J
MFR.Part #
HV733ATTE395J
JLCPCB Part #
C3927269
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS