SG73P2ATTD76R8D
MFR.Part #
SG73P2ATTD76R8D
JLCPCB Part #
C4087367
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS