SG73P2BTTD7683D
MFR.Part #
SG73P2BTTD7683D
JLCPCB Part #
C3984667
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS