SG73P2BTTD7682D
MFR.Part #
SG73P2BTTD7682D
JLCPCB Part #
C4243916
Description
-55℃~+155℃ 333mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS