SG73P2ATTD7683D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7683D
JLCPCB Part #
C4270099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS