RN731JTTD54R9D25
MFR.Part #
RN731JTTD54R9D25
JLCPCB Part #
C4042765
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS