RN73H1JTTD1062A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062A25
JLCPCB Part #
C3992088
Description
10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS