SG73P2BRTTD751G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD751G
JLCPCB Part #
C5751045
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS