SG73S2BRTTD12R0F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD12R0F
JLCPCB Part #
C7080428
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS