HV732HTTE1965F
MFR.Part #
HV732HTTE1965F
JLCPCB Part #
C4186589
Description
-55℃~+155℃ 19.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS