SG73P2BTTD60R4D
MFR.Part #
SG73P2BTTD60R4D
JLCPCB Part #
C3971730
Description
-55℃~+155℃ 333mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS