RN73H2BTTD2001D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2001D100
JLCPCB Part #
C3979212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS