SG73G2BTTD60R4D
MFR.Part #
SG73G2BTTD60R4D
JLCPCB Part #
C6677608
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS