SG73P2BTTD5R60F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R60F
JLCPCB Part #
C2577891
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS