RN73H2ETTD1642B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1642B50
JLCPCB Part #
C4303258
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS