RN73H1ETTP8761C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8761C50
JLCPCB Part #
C4061015
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS