RK73G1ERTTP2211F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2211F
JLCPCB Part #
C7049746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS