SG73P2BTTD5R49F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R49F
JLCPCB Part #
C4034341
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS