HV732ARTTD434G
MFR.Part #
HV732ARTTD434G
JLCPCB Part #
C7205986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS